با توجه به این که خیلی ها با کار کردن با برنامه واتس آپ نسخه کامپیوتر مشکل دارند بسیاری در تلاش اند که برنامه های جایگزین را به جای این برنامه کنند.

خیلی از برنامه سازان در تلاش اند بطور غیر رسمی این کار را انجام دهند ولی این که به کدام برنامه میشه اعتماد کرد کار سختی است.

برنامه های متفاوتی و همچنین افزونه های مختلفی برای این کار وجود دارد که ما دراین آموزش به بهترین روش آن می پردازیم که استفاده از افزونه مرورگر کروم می باشد.

افزونه ای که نیاز نباشد برای هر بار استفاده از آن مرورگر را اجرا کنیم.

در این ویدیو به نحوهی استفاده از واتس آپ در کامپیوتر می پردازیم.

آنچه یاد می گیریم:

1-نصب برنامه واتساپ روی ویندوز بصورت واسطه قراردادن مرورگر کروم ولی بدون واسطه اجرا شدن برنامه واتس آپ.

2-یاد گیری بخش های مختلف واتس آپ کامپیوتر و نحوهی کار کردن با آنها همچون مخفی کردن یک کانتک , تعویض عکس پروفایل و استاتوس و بسیاری از نکات برنامه.

3-به نکاتی اشاره می کنیم که دغدغه خیلی ها در استفاده از نسخه ویندوز یا و وب واتس آپ هستیم(این که چرا مدام مدام واتس آپ به طور خودکار لوگ اوت می شود).

4-به این اشاره می کنیم که آیا قابلیتی وجود دارد که بفهمیم کسی ما را بلاک کرده و همچنین به گفتن چند ترفند در این مورد می پردازیم که از احتمالات می باشد.

5-همچنین به نحوهی ضبط صدا و ارسال آن می پردازیم.

و غیره 


دقت کنید که یکی از خاصیت های برنامه واتس آپ کامپیوتر این است که اگر می خواهید به اون دسترسی داشته باشید باید گوشی شما به نت وصل باشد. 

عکس هایی از ویدیو:

توضیحات ویدیو:

مدت زمان : 21 دقیقه

حجم : 41MB

کیفیت : Hd 720p

قیمت : 1000 تومان

حداقل قیمت لازم برای پرداخت با اینترنت درنظر گرفته شده است به عبارتی پایین تر از این قیمت از طریق اینترنت امکان پرداخت ندارد.



نحوهی گذارش دهی پرداخت بنا به درخواست شما در پیام های خصوصی تغییر کرد:

پس از پرداخت مبلغ شماره تراکنش را به همراه نام و نام خانوداگی خود از قسمت پشتیبانی برای ما ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان لینک دانلود در اختیار شما قرار گیرد.